روش جدید کرک سرور مجازی Vps:آموزش هک وی پی اس

بازدید: 4859 بازدید

روش جدید کرک سرور مجازی

روشی جدید برای کرک سرور مجازی Vps

سرور چیست

ما برای اینکه بتوانیم اطلاعات ومحتوای سایت خودمان را نگهداری وذخیره سازی کنیم به یک سرور نیازمندیم که همه اطلاعات وداده های سایت ما ازقبیل لینک دانلود واپلود عکس وغیره را ذخیره سازی کند وهرموقع به ان اطلاعات نیاز داشتیم بتوانیم با فراخوانی ازآنها استفاده کنیم. برای خرید سرور ونگهداری از آنها روش های مختلف وبسیاری وجود دارد .مثلا شما یک سرور را خریداری میکنید برای استفاده از آن باید یک مبلغ زیاد برای حجم سرور ویک مبلغ دیگر برای نگهداری سرور که ازیک کامپیوتر قدرت مند تشکیل شده دریافت میکنند که این کار برای طراحان وکسانی که سایت داری میکنند خیلی پر هزینه وکم صرفه هست. میزبانی سرور به 2روش معمولی ومجازی (ابری) میباشدکه درادامه به معرفی سرور ابری خواهیم پرداخت باما همراه باشید.

سرور مجازی چیست

سرور مجازی یا همان (virtual private server )است که شما میتوانید ازیک تکه ازسرور های فیزیکی استفاده کنید مثلا:یک سرور بامشخات معمولی هست وشما میخواهید یک سرور مجازی داشته باشید خدمات دهندگان یا همان سرویس دهندگان ازیک سرور فیزیکی قدرت مند خواسته های شمارا برآورده میکنند که با هزینه خیلی کم نسبت به سرور های معمولی وفیزیکی دارد وهیچ هزینه نگهداری دریافت نمیکنند.

کاربرد سرور مجازی در دنیای اینترنت

یکی از کاربرد های سرور مجازی برای شرکت ها یا اشخاص مختلفی میخواهند یک سایت داشته باشند مناسب است هم به خاطر قیمت وهم به خاطر هزینه های کم مثلا یک شرکت برای داده های خود به یک سرور نیاز دارد به جای خرید یک سرور فیزیکی وپرهزینه از یک سرور مجازی کم هزینه وبدون هزینه های اضافی (هزینه نگهداری،وتمدید دائم )میباشد که گزینه مناسبی برای استفاده ازاین نوع خدمات میباشد که انواع شرکت ها وسایت های ایرانی این خدمات رو به همه سایت داران عزیز باهزینه های کم وباصرفه ارائه میکنند.

مزایای استفاده سرور مجازی

-هزینه کم نصبت به سرور اختصاصی
-ارتقا سیستم مورد نظر
-دسترسی Root یا Administrator به سیستم عامل
-سرعت راه اندازی بالا
-سرعت جستجو بین منابع سرور
-سرعت بسیار فوق العاده لودینگ

روشی جدید برای هک و کرک سرور مجازی Vps

-عملکرد مشابه عین سرور های اختصاصی
-جابجایی سرور مجازی بین مجازی کاران وغیره که این نوع خدمات رابه اوج خود رسانده که کسانی که سایتداری میکنند را مجاب بخرید واستفاده از این نوع محصول را کرده اند که واقعا با هزینه وشرایطی که این نوع سرور ها دارا هستند حتی خود شخص من را به خرید واستفاده ازاین نوع خدمات کرده باسرعت بالایی که این سرورها دارا هستند به یک خدمات جهانی تبدیل شده.

 

مطالعه بیشتر