ترفند هایی جذاب در کنسول Xbox One

بازدید: 1132 بازدید

ترفند هایی جذاب در کنسول Xbox One

ترفند هایی جذاب در کنسول Xbox One

Xbox one یکی از سری محصولات ایکس باکس می باشد که ارائه شده است . ایکس باکس وان آخرین محصول سری ایکس باکس ها می باشد که در بازار ها است وگفته می شود تا چند ماه دیگر ایکس باکس دو به زودی تولید خواهد شد. ما دراین بخش به بررسی بعضی از ترفند های xbox one می پردازیم تا آخر این بخش با ما همراه باشید.

مشاهده میزان استفاده کنسول شما از اینترنت

میزان مصرف کنسول از اینترنت را ایکس باکس وان به شما نمایش می دهد. برای این کار به راحتی وارد تنظیمات (Settings) شده، به بخش شبکه (Network) بروید و روی پهنای باند استفاده شده (Bandwidth Usage) کلیک کنید.با این کار شما در کنار مشاهده ی میزان مصرف اینترنت کنسول، قادر به مشاهده ی مصرف حال حاضر دستگاه و ماه های گذشته خواهید بود.

بدون ذخیره کردن بازی، خاموش کنید، روشن کنید و بازی خود را ادامه دهید!

بعضی از قابلیت های ویژه وجالبی که این سری را قدرتمند تر از سری های قبلی میکند این قابلیت است که شما هر وقت که دلتان خواست کنسول تان را ببندید وهروقت که دلتان خواست باز کنید اون بازی که درحال انجام دادنش بودید از همان جا برای ادامه بازی اماده است ، قابلیتی که مایکروسافت روی این کنسول گذاشته هوش مصنوعی بسیار فوق العاده ای هست که شما استفاده از آن میتوانید ولذت می برید.

دستاوردها را در مقابل چشمان خود نگاه دارید

شما در ایکس باکس وان می توانید با کشیدن نوار دستاوردها (achievement) به گوشه  سمت راست صفحه برای پیگیری بهتر دستاوردهای مدنظر خود اقدام کنید. برای اینکار در صورتی که کینکت دارید با گفتن «Xbox ،snap achievements» این ویژگی را فعال کنید. اگر خجالتی هستید و دوست ندارید کلّ اعضای خانواده از انگلیسی شما فیض ببرند به راحتی با دو بار ضربه زدن برروی دکمه ایکس باکس و انتخاب گزینه اچیومنت به این امکان کاربردی دسترسی پیدا کنید.

استفاده از موبایل یا تبلت برای کنترل ایکس باکس وان

وقتی شما نرم افزار Xbox One SmartGlass داشته باشید می توانید از راه دور و بدون داشتن کنترل یا همان دسته بازی به منو های بازی رفته ودر آنجا گشت و گذار کنید ونرم افزار های نت فلیکس را استفاده کنید.

دکمه ی منو همانند کلیک راست موس کار می کند

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس گفته بود که در سری جدید محصولشان یک دکمه با قابلیت های ویژه که وابسته به بازی ها قابل استفاده باشد قرار خواهند داد که این همان دکمه در ایکس باکس وان گذاشته شد که در بازی ها وجاهای مختلف وبا بستگی به محیط به کار می آید. باتشکر ازهمه شما عزیزان آی اکسترا

مطالعه بیشتر