ایده های میلیونی برای شروع کسب و کار:100 ایده ناب برای درآمد عالی

بازدید: 2379 بازدید

ایده های میلیونی برای شروع یک کسب و کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

با سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی سایت آی اکسترا یکی از بخش های جذاب سایت قرار گرفتن محصولات آموزشی در مورد کسب و کار و کسب و کار اینترنتی هستند که شما میتوانید به صورت رایگان آن ها را دانلود کنید.
در این بخش نیز با معرفی کتابی فوق العاده در خدمت شما هستیم که بیش از 100 ایده کسب و کار فیزیکی و مجازی به طور کامل در آن معرفی و توضیح داده شده است.
این کتاب با عناوین مختلف در سایت ها و کانال های تلگرامی و …. به فروش میرسد که شما با عضویت در سایت در انتهای این مطلب میتوانید این کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید.

ایده های میلیونی برای شروع کسب و کار

ویژگی های محصول ایده های میلیونی کسب وکار(100 ایده ناب کسب و کار):

این محصول محصولیست تحسین شده و برگزیده که تمام معادلات کسب و کار را به هم ریخته و منطق را در می نوردد و شما را وارد دنیای پول و ثروت خواهد کرد…ما این قول را به شما خواهیم داد…

ما در این کتاب نزدیک به ۱۰۰ ایده ( ایده هایی ناب مخصوص کشور عزیزمان ایران ) برای شروع یک کسب و کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه را در اختیارتان قرار خواهیم داد که هر کدام از این ایده های گلچین شده می تواند برای شما درآمد فوق العاده و هنگفتی به همراه داشته باشد.

ما و گروه ایده پردازمان فقط و فقط به دادن ایده کفایت نکرده ایم و قول داده ایم که شما را تا اولین درآمد میلیونی تان همراهی کنیم لذا علاوه بر ایده های میلیونی که در طلب اخلاص ( هر چه میدانستیم از تجربیات و تلاش و تحقیقاتمان ) در اختیارتان قرار دادیم ؛ ایده هایی ناب و ستودنی پس از راه اندازی کسب و کار میلیونی تان نیز در اختیارتان قرار میگیرد که قول میدهیم فقط با یکبار مطالعه آنها شگفت زده خواهید شد.

چون تعهد ما بر این بوده که جامع ترین و کاملترین و بی رقیب ترین محصول را در این حوزه تقدیمتان کنیم در این محصول با آموزش اصول مشتری مداری و تبلیغات و آموزش چگونگی رونق بخشیدن هر چه بیشتر به کسب و کارتان و نزدیک به ۴۰ نکته اساسی برای رشد هر چه بیشتر شغل میلیونی شما این محصول را به محصولی تحسین شده و برگزیده تبدیل کرده ایم.

 

نزدیک به ۵۰ تجربه ارزشمند کسب و کار که بدون شک هیچکس آنها را در اختیارتان قرار نخواهد داد و در هیچ کلاس درسی آنها را نخواهید آموخت پیشکشی به شما همراهان عزیزمان است تا بلکه توانسته باشیم گامی بزرگ در جهت رشد و ارتقای سطح اقتصادی خانواده های ایرانی برداریم و فقط از شما همین توقع را داریم که ما را از دعای خیرتان بی نصیب نکنید.

این یک شعار تبلیغاتی نیست.مطمئن باشید پس از مطالعه کتاب از ما تشکر خواهید کرد…

 

ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا بلکه بتوانیم گره ای از مشکلات اقتصادی هموطنانمان را ( که بسیار هم زیاد است !! ) بگشاییم و تمام تلاشمان را بر این گذاشته ایم که بتوانیم زندگی اقتصادی شما را متحول کنیم.

بدون تردید این کتاب را تهیه کنید و مطمئن باشید با این کتاب زندگی مالی خود را متحول خواهید کرد…

اینک اگر به دنبال ایده ای ناب هستید که بتواند شما را به درآمد عالی برساند و زندگی مالی شما را متحول کند…
اگر سرمایه لازم را برای شروع کسب و کارتان ندارید و به دنبال ایجاد یک شغل میلیونی با کمترین سرمایه اولیه هستید…
اگر در شغلتان رونق لازم را ندارید و به دنبال ایده های برای رونق هر چه بیشتر شغل و کسب و کارتان هستید…
و اگر می خواهید کاملترین و بی نقص ترین کتاب ایده پردازی را همراه با آموزش های متنوع و تخصصی و نکات ارزشمند آن تهیه کنید در سایت عضویت ویژه تهیه کنید و این کتاب را دانلود کنید و از خواندن سطر به سطر کتاب لذت ببرید.

علاوه بر این محصولات دیگری هم در سایت قرار داده شده اند و شما میتوانید بدون هزینه زیادی تمام محصولات را دانلود کنید فقط کافیست در سایت جستجو کنید.

ما را از دعای خیرتان بی نصیب مگردانید…

 

مطالعه بیشتر