آموزش دریافت روزانه ۲۰ هزار فالوور اینستاگرام

بازدید: 4250 بازدید

آموزش دریافت روزانه ۲۰ هزار فالوور اینستاگرام

آموزش دریافت روزانه ۲۰ هزار فالوور اینستاگرام

با سلام خدمت کاربران سایت آی کسترا اینبار قصد آموزش دریافت روزانه 20 هزار فالوور را در اینستاگرام داریم.که میتوانید با استفاده ازآن به راحتی وبه صورت رایگان 20 هزار فالوور دریافت کنید وبدون پرداخت هزینه صاحب فالوور های رایگان باشید

تابه امروز روش های مختلف وزیادی را دیده اید که برای گرفتن فالوور اینستاگرام وجود داشته ودارند که یا با نصب آنها یا پیج شان از بین رفته ویا هزینه های هنگفتی باعث افزایش فالوور درخواست میکنند .امروزه داشن فالوور در اینستاگرام مثل داشتن مشتری های ثابت است پس باید برای اینکه کسب وکاری دراینستاگرام برپا کنید باید مشتری های ثابت ودائمی باید داشته باشید تا بتوانید فروش زیادی داشته باشید پس برای این موضوع به طور جدی فکر کنید.بعد از این همه مدت ما یک پکیج برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که بتوانید به صورت رایگان به فالوور هایتان بیافزایید.

با تهیه این پکیج شما قادر خواهید بود :

برای پیج های خود فالوور جمع کنید وباعت رونق پیج خودتان باشید

شما میتوانید با افزایش فالوور های پیج های خودتان با فروش آنها به درآمد زایی برسید

میتوانید با این پکیج فروشنده فالوور باشید ومستقیم فروش بکنید

میتوانید به سرعت یک برند تبلیغاتی در اینستاگرام ایجاد کنید و به آن اعتبار ببخشید

حتی میتوانید سایت یا کانال فروش فالوور راه اندازی کنید

وبسیاری از دیگر از این روش ها وجود دارد که شما میتوانید با دریافت این محصول به فروش محصولات یا خدمات ویا درآمدتان کمک کنید.

این آموزش چگونه کار میکنه ؟

این محصول برروی ویندوز وسری ورژن های ویندوز قابل اجراست که با ترکیب چند نرم افزار به دست آمده وهمچنین برروی سرور مجازی وی پی اس قابل نصب واجرا است .

روزانه چقدر فالوور میشود از این برنامه دریافت کرد ؟

این آموزش و این روش ظرفیت این را دارد که شما روزانه ۲۰  هزار و بیشتر از این مقدار فالوور برای پیج خود بدست آورید .البته میزان فالوور دریافتی , بسته به مقدار وقتی است که شما برای کار با برنامه اختصاص میدهید. به طور میانگین طی ۱ ساعت کار شما میتوانید براحتی ۵ هزار فالوور بدست آورید.

آیا نیازمند پسورد پیج اینستاگرام است ؟

این روش در ۲ متد با پسورد و بدون پسورد انجام میشود که از هر کدام که بخواهید میتوانید استفاده کنید .

محدودیت های این برنامه چیست ؟

محدودیت خاصی ندارد تاریخ انقضا ندارد یعنی هر موقع میتوانید از آن استفاده کنید ومحدودیت خاصی در اجرای نرم افزار وجود ندارد ومیتوانید بر روی هر نوع ورژن وسیستم عاملی قابل اجرا است .

 چطور میتوانم از این برنامه کسب درآمد کنم ؟

شما فقط کافی است یه سری به سایت های فروش فالوور بندازید وببینید که برای هرکا(1000)فالوور چقدر هزینه دریافت میکنند شما میتوانید باداشتن این برنامه به درامد خوبی برسید .

 

 

مطالعه بیشتر